Co kupić na święta chłopakowi?

Tegoroczne Święta będziemy spędzać pod znakiem elektroniki. W ostatnich latach nagromadzenie coraz to nowszych urządzeń stało się tak widoczne, że zakup nowej pary skarpet pod choinkę możemy uznać za zły pomysł. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy powstało kilka generacji notebooków, bardzo wypasione kamery sportowe Go Pro i niesamowite laptopy gamingowe. Są one dostępne w przystępnych cenach, więc przekonajmy się, co najbardziej opłaca się kupić pod choinkę.

Warto zacząć od najpopularniejszych gadżetów, czyli od notebooków. Ostatni ro to był czas, gdy producenci notebooków prześcigali się w produkcji coraz to bardziej spersonalizowanych urządzeń. Obecnie każdy notebook nawet ten najmniejszy https://4toys.pl/laptop-edukacyjny-dla-dzieci może pełnić rolę zarówno komputera do pracy, jak również przenośnej stacji roboczej dzięki której będziemy mogli wykonywać najbardziej skomplikowane zadania.

Za jakimi modelami warto się rozglądać? Zdecydowanie za markami HP, Lenovo oraz Asus. Jeśli chłopak jest gamerem, to laptopy marki MSI z pewnością przypadną mu do gustu. To jednak wydatek ponad 2000 złotych.

A może tablet lub ultrabook? Różnica pomiędzy tymi urządzeniami jest mocno widoczna. Ultrabooki to połączenie notebooka z tabletem. Jest urządzeniem gotowym do pracy w każdych warunkach. Tablety są bardziej kompaktowe i bardziej multimedialne. Stworzone do zastosowania domowego lub jako alternatywa dla notebooka w przypadku długich podróży. Tablety, szczególnie te przeznaczone dla dzieci https://4toys.pl/tablet-dla-dzieci kosztują także wyraźnie mniej, więc będą świetnymi prezentami pod choinkę.

Chłopak na pewno nie pogardzi także aparatem cyfrowym i kamerą sportową. Koszt aparatu może się zamknąć w tysiącu