Gry na Sony PS4 – ranking

Konsola PlayStation 4 w dniu swojego debiutu reklamowana była jako najlepsze i najbardziej spersonalizowana konsola dla graczy na świecie. W rzeczywistości firma Sony naprawdę wykonała kawał dobrej roboty i PS4 naprawdę jest najlepszą konsolą na świecie. Ze statystyk wynika, że co roku 5% graczy rezygnuje z komputera na rzecz PlayStation. Motywują oni swoją decyzję tym, że komputer nie jest przystosowany jedynie do gier, zaś konsola tak. Lepsza grafika, bardziej czysty dźwięk – gra na konsoli z pewnością jest atrakcyjniejsza, niż gra na pececie.

Kończy się rok 2018, więc trzeba zrobić podsumowanie i stworzyć ranking najlepszych gier na konsolę PS 4. Nasza lista znajduje się poniżej.

Pierwsze miejsce: Wiedźmin III

Losy bohatera polskiej gry są już znane wszystkim graczom na całym świecie. Polska gra zyskała ogromne uznanie zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i od momentu swojego debiutu sprzedała się w setkach tysięcy kopii. Jest to najbardziej znana polska gra na świecie i w naszym kraju. W roku 2015 była zdecydowanie najchętniej kupowana. Zdaniem internautów, święta 2015 będą przebiegać pod hasłem „Wiedźmin”, gdyż gra będzie najczęstszym prezentem choinkowym.

Miejsce drugie: FIFA
Nie łudźmy się – ta gra nigdy nikomu się nie znudzi. Skoro FIFA sprzedała się w większym nakładzie, niż najnowszy dodatek do GTA 5, to wnioski nasuwają się same. Gracze kochają FIFĘ z uwagi na stały progres w każdym kolejnym wydaniu gry. Sylwetki piłkarzy są bardzo dopracowane, sterowanie graczami przypomina prawdziwy mecz, a podkład dźwiękowy to coś, za co gracze wręcz kochają EA Sports.fifa19

Miejsce trzecie: Fallout 4

Choć gra sprzedała się w ogromnym nakładzie, to jednak nie przekonała wszystkich graczy dla siebie. Mimo, iż osobiście oceniamy tą grę na 7/10, to tworząc ranking musieliśmy się sugerować wynikiem sprzedaży, a Fallout 4 osiągnął spory sukces. Gra zachwyca piękną grafiką i ciekawym podkładem muzycznym, lecz fabuła nie „podeszła” wszystkim graczom. W ciągu 24 miesięcy ma powstać kolejna seria i jeśli tak się stanie – Fallout 5 zapewne znów zawita w rankingu najchętniej kupowanych gier.

Sony PlayStation sprzedaje się świetnie. Podobnie jak gry na tą konsolę. Szukając najlepszych gier roku 2018 warto sugerować się naszym rankingiem.