Klawiatury dla graczy – ranking

Przyjemność z grania bierze się z obecności dobrych urządzeń gamingowych. Jednym z najważniejszych urządzeń są klawiatury gamingowe, dzięki którym zabawa jest jeszcze realistyczniejsza, niż dotychczas. W ciągu kilku ostatnich lat producenci gier mocno zmienili swoje metody przekazu obrazu. Nowoczesne gry to nie tylko piękna grafika, ale również niebanalny dźwięk. To także niebanalne sterowanie bohaterem wymagające użycia odpowiednich myszy gamingowych oraz klawiatur. Skoro klawiatury mają tak wielkie znaczenie dla graczy, warto przedstawić ranking trzech najlepszych obecnie klawiatur gamingowych.

Miejsce pierwsze: Ggabyte Force 7K

Jeśli spodziewaliście się na jedynce któregoś z modeli firmy SteelSeries, to jesteście w sporym błędzie. W roku 2015 największy progres zrobiła firma Gigabyte, która wypuściła na rynek swój model 7K. Czym ta klawiatura różni się od konkurencji? Przede wszystkim ceną i dostępnością. Klawiatura posiada klawisze wyspowe, które są programowalne tak, że gracz jednym kliknięciem uruchomi potrzebną aplikację, czy jednym kliknięciem wywoła odpowiedni ruch swojego bohatera. Force 7K nie kosztuje też przesadnie sporo i w tym aspekcie już mocno się wyróżnia. Jeśli za najlepsze klawiatury marki Razer musimy zapłacić 900 złotych, to lepiej wybrać Gigabyte Force 7K i wydać połowę tej sumy. klawiatura bloodyMiejsce drugie: Natec Genesis RX22

Designerska klawiatura gamingowa, która swoimi możliwościami otwiera nowe horyzonty dla producentów gier. Klawiatura jest programowalna i bardzo spersonalizowana. Użytkownik będzie czuł się komfortowo podczas gry, gdyż klawiatura jest bardzo wygodna. Wysokie klawisze pozwalają na utrzymanie kontroli, a boczne panele ze złączami czynią model Genesis RX22 w pełni multimedialnym urządzeniem.

Miejsce trzecie: A4Tech Bloody B120

Firma A4Tech już nie pierwszy raz gości w rankingach urządzeń gamingowych. Model B120 jest tani, lecz bardzo precyzyjny i doceniany przez średniozaawansowanych graczy. Klawiatura posiada oczywiście klawisze wyspowe, jest bardzo stabilna i całkiem tania w zakupie. Warto o tym modelu pamiętać jeśli nie chcemy wydawać majątku na pierwszą klawiaturę gamingową.