Myszki dla graczy – ranking

Gamerzy na pewno już uzbierali pieniądze na najlepszą mysz gamingową przyszłego roku. Kończący się rok 2015 to idealny czas na podsumowanie efektów rywalizacji pomiędzy producentami najlepszych myszy gamingowych na świecie. W tym artykule przedstawimy Wam ranking najlepszych myszy i od razu chcemy zaznaczyć – będzie sporo niespodzianek i sporo nowych miejsc na liście w porównaniu do poprzedniego zestawienia.

Miejsce pierwsze: A4Tech Bloody V8m

Jedna z tańszych, ale też najlepszych myszy dla graczy. Urządzenie wyróżnia się  pięknym designem i wysokim poziomem personalizacji. Gracze, którzy mają do wydania na mysz od 100 do 300 złotych powinni skupić się na tym produkcie. Dlaczego? Ponieważ masz dla graczy A4Tech Bloody V8m jest tylko niewiele gorsza od najlepszych modeli na świecie, a kosztuje przy tym o wiele mniej. Dla porównania najlepsze modele firmy Razer kosztują po 800 złotych, a zdaniem graczy nie czuć różnicy pomiędzy nimi, a myszami A4Tech. Wnioski nasuwają się same – to co najdroższe, niekoniecznie musi być najlepsze. a4tech bloody

Miejsce drugie: Tracer Recon

Różnica pomiędzy jednynką a dwójką w naszym rankingu to już wynik detali. Mysz dla graczy Tracer Recon rzuca się w oczy dzięki swojemu niecodziennemu designowi. Mysz jest bardzo praktyczna, wygodna i przede wszystkim stabilna. Idealna do zabawy z grami typu MMORPG i MMO. Zdaniem graczy firma Tracer zrobiła największy postęp ze swoimi myszami gamingowymi, a naszym zdaniem w przyszłorocznym zestawieniu na pewno znów znajdzie się na liście TOP 3.

Miejsce trzecie: Razer DeathAdder

Obojętne które miejsce przydzielimy tej myszy – będzie ona miała swoich zwolenników, jak też przeciwników. Razer DeathAdder to droższy sprzęt, ale z całej trójki najbardziej zaawansowany technologicznie. DeathAdder to nie tylko doskonała precyzja i wygoda, ale też ponad 10 000 dpi. Doskonały pomysł na prezent dla siebie, lub znajomego gamera.

Myszki dla graczy zmieniają się z roku na rok. Ich technologia również. W przyszłym roku zapewne każda mysz będzie posiadać w pełni programowalne klawiatury wyspowe, które producenci już instalują w swoich modelach i po zbadaniu opinii graczy jasno wynika, że będą to robić z każdym nowym modelem myszy. Decydując się na zakup myszy warto sugerować się naszym rankingiem, bo jest on wynikiem badani opinii graczy, a nie naszych własnych.