Najlepsze gry na Sony Playstation

Sony PlayStation to konsola dla tych graczy, którzy cenią sobie świetną grafikę oraz dużo emocji podczas rozgrywki.
Ponieważ już na dobre zadomowiła się na rynku, dostępne są dziesiątki gier w wersji dedykowanej wyłącznie na Playstation 3 czy PS4.

PlayStation to konsola dla tych graczy, którzy cenią sobie świetną grafikę oraz dużo emocji podczas rozgrywki. Ponieważ już na dobre zadomowiła się na rynku, dostępne są dziesiątki gier w wersji dedykowanej wyłącznie na Playstation 3 czy Playstation 4. Poniżej prezentujemy listę 5 najlepszych gier na konsolę Sony Playstation.Oto one:

Fifa

To kolejna już odsłona kultowej rozgrywki w football dostępnej na Playstation . To produkt idealnie uszyty na miarę pod jej możliwości. Na PS4 prezentuje się wręcz znakomicie. Możemy rozpoznać sylwetki grających, szczegóły ich strojów sportowych, a nawet charakterystyczny grymas ich twarzy. I całość wypada nawet lepiej niż na Xboxa One z konkurencyjnego Microsoftu. To ciekawe zjawisko, bo największy konkurent dla FIFY czyli Pro Evolution Soccer (ze Studia Konami) zdecydowanie lepiej sprzedaje się w wersji na Xbox. Czy to zmowa producentów? Być może.
Need For Speed Rivals

Dużo mocnych wrażeń, szybkich samochodów oraz groźnych kobiet muszą pokochać Need For Speed. Seria liczy sobie przeszło dekadę i do dzisiaj sprzedaje się znakomicie. Zdaniem graczy konsole Sony PS4 idealnie oddaje wrażenia z jazdy jak w prawdziwym samochodzie rajdowym.
Need for Speed Rivals jest kolejną grą wydaną przez firmę Electronic Arts. Gracz może stać się kierowcą wyścigowym, przestępcą, niejednokrotnie łamiącym przepisy ruchu drogowego czy policjantem.
Wszystkich ich łączy coś wspólnego – wykorzystują w swojej pracy najnowsze modele super samochodów.
Czy Need For Speed ma szanse na zostanie najlepszą grą na Sony Playstation? sprawdź sam !

Zajrzyj tu, jeśli szukasz więcej pomysłów na zabawki dla dzieci https://4toys.pl/zabawki-dla-dzieci

Call of Duty Advanced Warfare

CoD wydawany był na konsole PS od samego początku swojego istnienia. Advanced Warfare to kolejna odsłona tej popularnej serii. Grający przeniesieni zostają na wirtualny poligon wojskowy na którym toczy się supernowoczesna wojna. Żołnierze zostają wyposażeni są w egzoszkielety, dzięki którym stają się silniejsi, mogą skakać na wielkie odległości, używać zaawansowanego technologicznie kamuflażu czy też wspinać się po pionowych ścianach budynków. Dodatkową w akcji pojawiają się nowe gadżety rodem już z XXI wieku: latające drony, pojazdy poruszające sie w przestworzach czy specjalne osłony chroniące żołnierzy na polu walki, łatwe do montażu i przemieszczania.

GTA

To rozszerzona wersja odsłony gangsterskiej serii. Gra ma ulepszoną oprawą graficzną, nowe systemy uszkodzeń pojazdów oraz oświetlenia, a także nowe modele aut czy broni. Dodatkowo nowością zastosowaną po raz pierwszy w grze GTA V w wersji na Sony PS4 jest realistyczny tryb FPP, dzięki któremu możemy z perspektywy grającego zajrzeć do wnętrza samochodu, czy helikoptera którym się poruszamy. Jest on tak bardzo realistyczny, że pozwala nawet na odczyt zawartości wskaźników czy zegarów. A wszystko to dzięki dużej mocy obliczeniowej konsoli Sony PS4.

Assassin’s Creed Unity

kolejna już ewolucja flagowego tytułu zasilanego mocą nowego silnika Anvil. Od zdobycia Bastylii po ścięcie Ludwika XVI, doświadczysz rewolucji francuskiej jak nigdy dotąd i pomożesz ludowi Francji stworzyć nową przyszłość. Debiut serii na konsolach nowej generacji stał się okazją do gruntownego odświeżenia tytułu. Zmianie uległy nie tylko elementy oprawy, takie jak grafika, fizyka i animacja ruchu, ale również mechanika rozgrywki oraz system walki.