Słuchawki dla graczy – ranking

Nowoczesne gry to nie tylko ładna grafika, ale przede wszystkim doskonała ścieżka dźwiękowa. Jeszcze 10 lat temu żaden gracz nawet nie przypuszczał, że za dekadę będzie musiał kupić sobie słuchawki, aby odbierać grę w stu procentach. Decydując się na zakup słuchawek warto porównać sobie kilka modeli. Obecnie każda firma produkująca słuchawki tworzy je nie tylko na potrzeby słuchania muzyki, lecz przede wszystkim odczuwania doznań podczas grania w nowe gry. Poniżej nasz ranking najlepszych słuchawek dla graczy tego roku.

Miejsce pierwsze: Creative HS-800

Marka Creative jest naprawdę kreatywna. Już od wielu lat wyznacza standardy innym producentom słuchawek dla graczy. Słuchawki HS-800 wyróżniają się na tle innych doskonałym tłumieniem odgłosów z otoczenia i możliwością użycia ich do Lan Party. Dzięki doskonałej konstrukcji nauszników, słuchawki potrafią się dopasować do kształtu głowy gracza. Nawet w przypadku dosyć nerwowego typu gracza – słuchawki trzymają się głowy stabilnie i nie ma mowy, że spadną nawet przy okazji niespodziewanych odruchów (mowa o adrenalinie). Co prawda model kosztuje sporo pieniędzy, ale naszym zdaniem trudno znaleźć lepszy sprzęt na rynku.słuchawki razer kraken

Miejsce drugie: HyperX HX Cloud Black

Jedne z najbardziej designerskich słuchawek na świecie. Wyróżniają się bardzo ładnym wykończeniem oraz przede wszystkim jakością dźwięku. Dzięki tym słuchawkom gracz może mieć pewność, że usłyszy niesłyszalne dotąd detale muzyczne z gry. Doceniane przez graczy na całym świecie z uwagi na doskonałe wykończenie oraz 90% skuteczność w tłumieniu odgłosów z otoczenia. Są wyraźnie tańsze od modeli firmy Creative i nie odstępują konkurentowi w najważniejszych funkcjach. Jeden z najlepszych modeli na rynku.

Miejsce trzecie: Genius HS-G500V

Model dla oszczędnych. Słuchawki Genius stworzone zostały po to, aby gwarantować ładny dźwięk kosztem wyglądu osobistego. Z daleka słuchawki niczym się nie wyróżniają, lecz po założeniu ich na głowę poznajemy nowy wymiar czystego dźwięku. Są to najtańsze słuchawki w naszym rankingu i zdaniem graczy – zdecydowanie najlepsze.

Gamerzy muszą dbać o każdy szczegół podczas zabawy. Do wyświetlania ładnej grafiki przyda się mocna karta graficzna, a do dźwięku – słuchawki gamingowe. Szukając dla siebie odpowiedniego modelu, warto zdecydować się na jeden produkt z naszego rankingu. Lepszych słuchawek na próżno szukać.