Smartfon dla dziecka

Jeśli chcemy sprawić dziecku przyjemność, na pewno powinniśmy kupić mu smartfon. Zdecydowanie, każde dziecko w dzisiejszych czasach chce mieć urządzenie mobilne. Jednak, nie powinniśmy tu szaleć z najnowszymi modelami.

Dzieci mają tendencję do psucia rzeczy, które dostają. Dlatego, warto kupić tańszy, ale równie dobry model. Dzięki temu, nie będziemy mieli przeświadczenia, że pieniądze zostały wyrzucone w błoto.

Smartfon dla dziecka to na przykład smartfon LG L50. Posiada 4-calowy ekran oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,1 Mpix. Wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz. Model ma odbiornik GPS, Bluetooth i oczywiście Wi-Fi. Posiada 1,5 GB pamięci wewnętrznej i dodatkowo obsługuje karty microSD.

Dzięki temu, dziecko będzie mogło na takim urządzeniu przechowywać gry, zdjęcia oraz muzykę. Jak widać, jest to całkiem dobry model, który jak na pierwszy telefon dla dziecka będzie się świetnie sprawdzał.

Dziecko dokładnie będzie mogło poznać jego możliwości i nauczyć się precyzyjnej jego obsługi.

Przy pomocy smartfona możesz także obsłużyć inne przydatne dla dziecka akcesoria jak np elektroniczna niania – ranking znajdziesz tu

Smartfon dla dziecka – jakie akcesoria kupić

Zaletą tego modelu jest również etui SlimGuard, które doda pięknego wyglądu smartfonowi, ale także zabezpieczy telefon przed zarysowaniem i zniszczeniem. Dzięki temu, że z takiego rozwiązania skorzystamy, będziemy mieli pewność, że dziecko nawet jeśli upuści telefon, to nie spowoduje jego zniszczenia.

Zdecydowanie, będziemy wtedy zadowoleni z efektów, jakie uda nam się uzyskać. Warto stawiać na takie właśnie rozwiązania.

W końcu dziecko może znudzić się telefon po pewnym czasie, a jeśli wybierzemy model niedrogi, nie będziemy żałowali takiego zakupu.